Wisełka

Gdy odwiedziłeś już większość głośnych i zatłoczonych miejscowości na wybrzeżu, z pewnością nie raz tęskniłeś za ciszą, spokojem i plażą na której w pełni sezonu możesz mieć swobodę.

Nadszedł więc czas abyś odkrył Wisełkę – niewielkie, spokojene letnisko, gdzie wciąż można wypocząć jak przed laty rozkoszując się szumem Bałtyku a nie gwarem rozmów.

Z pewnością docenisz spacer przez aromatyczny, rozgrzany słońcem sosnowy las i będziesz wracał, bo takich miejsc jest coraz mniej…

Serdecznie zapraszamy wszystkich biegających lub pragnących rozpocząć przygodę z bieganiem. Gospodarze oferują swoją pomoc w doborze tras i zapraszają do wspólnego biegania ścieżkami Wolińskiego Parku Narodowego.

ATRAKCJE W WISEŁCE i OKOLICY:


Dla osób preferujących aktywny wypoczynek Wisełka i jej okolice gwarantują wiele ciekawych miejsc do odwiedzenia.

Jednym z nich jest latarnia morska “Kikut”. Jadąc 1,5 km dalej wielbiciele gry w golfa skorzytać mogą z profesjonalnego Amber Baltic Golf Club.

Dla osów lubiących piekne krajobrazy proponujemy odwiedzenie dwóch punktów widokowych : Górę Gosań a także tzw. Kawczą Górę, które znajdują się tylko 5 km od Wisełki.

Jadąc w stronę Międzyzdrojów, mniej więcej w połowie drogi warto zatrzymać się i zwiedzić Rezerwat Żubrów. Oprócz dostojnych żubrów zobaczyć można także inne chronione zwierzęta m.in. orła bielika.

Kolejną bardzo interesującą atrakcją dla wielu turystów jest Jezioro Turkusowe oddalone 15 km od Wisełki w miejscowości Wapnica. Przepiękne krajobrazy i niepowtarzalny kolor jeziora sprawiają, że
zapamiętacie Państwo ten widok na długo.

Dla osób lubiących historię zapewne ciekawa będzie Wioska Wikingów, usytuowana w miejscowości Wolin.
To tylko 15 km drogi, a przeniesiecie się Panstwo w odległe czasy i zobaczycie codzienne życie Wikingów, a także m.in. improwizacje znanych bitew.

Serdecznie zachęcamy Państwa do aktywnego wypoczynku w Wisełce.

LOKALIZACJA

ul. Świerkowa 8, 72-513 Wisełka